Archiwum Regulaminy i wyniki

2016:

11.11.2016: Mistrzostwa Warmii i Mazur w kolarstwie MTB, Mrągowo
16.10.2016: Memoriał Emila Sawickiego pod patronatem prezydenta miasta Ełku Tomasza Andrukiewicza, przełaj Ełk
16-18.09.2016: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w kolarstwie szosowym, Nawiady
10.09.2016: Kolarski wyścig szkółek w kolarstwie szosowym, Kalinowo k/ Ełku

4.09.2016: XV Mazurski Wyścig Kolarski MTB o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko, MTB Las Miejski - Giżycko

21.08.2016: Wyścig Kolarski Szalakiem Wielkich Jazior, Kętrzyn ZAWODY ODWOŁANE!!!!
13-14.08.2016: XIV Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Miłki, Miłki (szosa)

3 lipca: XXII Międzynarodowe Kryterium Kolarskie - V Memoriał Jerzego Kowalskiego, Biskupiec

27-29 maja: Korona Warmii i Mazur, Emilinacje do Mistrzostw Polski w kryterium ulicznym, Elbląg-Olsztyn-Mrągowo

29 maja: Mistrzostwa Warmii i Mazur szkółek kolarskich w kryterium ulicznym im. Pawła Ewerta, Mrągowo

21-22 maja: Międzynarodowy Wyścig Kolarski dookoła Jeziora Luterskiego - Mistorzostwa Województwa, szosa, Lutry
14 maja: Kolarski Wyścig Szkółek w kolarstwie szosowym, szosa, Płociczno k/ Ełku
8 maja: XCO Lidzbark Warmiński Cross – Country, MTB Lidzbark Warm.

16 kwietnia: Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Sorkwity, Warpuny - szosa
17 kwietnia: Parafialny Szosowy Wyścig Kolarski, Nawiady (gm. Piecki) - szosa



2015:

12 grudnia: Wyścig Przełajowy Memoriał Emila Sawickiego pod patronatem Prezydenta Tomasza Andrukiewicza, Ełk

18 października: Wyścig o "Niedźwiedzią Łapę", XCM Mrągowo

17 października: Wyścig kolarski o puchar burmistrza miasta Mrągowa. Mistrzostwa woj. warmińsko-mazurskiego szkółek w kolarstwie górskim, Mrągowo

27 września: XV Jesienny Cyklokross MTB o Puchar Burmistrza Węgorzewa, Las Miejski Węgorzewo

29-30 sierpnia: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Żaków w kolarstwie szosowym, Kamionki k/ Giżycka

                      Karta zgłoszeniowa (zał. 1)      Baza noclegowa (zał. 2)

16 sierpnia: IV Eliminacja do Mistrzost Polski Mężczyzn w Kryterium Ulicznym o Puchar Warmii i Mazur. Festiwal Rowerowy, Mrągowo ZAPROSZENIE

19 lipca: I Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wielbark (Kipary k/ Szczytna)

13-14 czerwca Mistrzostwa Polski Masters w kolarstwie szosowym w Wydminach (pow. giżycki)

20 czerwca: II Pasłęcki MTB Maraton



2014:

GRUDZIEŃ:

13 XII 2014: Międzynarodowy Kolarski Wyścig Przełajowy pod patronatem Prezydenta Miasta Ełku

PAŹDZIERNIK:

18 X 2014: VIII MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI MTB O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE WÓJTA GMINY BARTOSZYCE STAROSTY POWIATU BARTOSZYCKIEGO, Bartoszyce MTB

25 X 2014: Wyścig w kolarstwie górskim MTB o puchar Burmistrza Mrągowa kategorie PZKol. sztafeta amatorska

WRZESIEŃ:

6 IX 2014: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MTB, Kobyłka k/ Warszawy + MAPKA

7 IX 2014: Wyścig o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko, MTB, Las Miejski w Giżycku

14 IX 2014: Wyścig "Nadzieje Olimpijskie", Zyndaki k/ Sorkwit - szosa

19-21 IX 2014: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na szosie, Piecki

28 IX 2014: XIV Cyklocross Jesienny o Puchar Birmistrza Węgorzewa, MTB, Węgorzewo (okolice cmentarza nad Jez. Święcajty)


SIERPIEŃ:

9-10 VIII 2014 XXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Jez. Luterskie "Puchar Warmii" - Mistorzostaw Okręgu

23-24 VIII 2014 XII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Miłki k/ Giżycka

LIPIEC:

19 VII 2014: Międzynarodowego wyścigu Kolarskiego o Puchar Prezydenta Olsztyna oraz Olsztynski Tour, Olsztyn /szosa/

6 VII 2014: XX Międzynarodowe Kryterium Kolarskie oraz III Memoriał Jerzego Kowalskiego /szosa/

12 VII 2014: X Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Giżycko, Kamionki k/ Giżycka

13 VII 2014: IX  Międzynarodowy  Wyścigu Kolarskie o Puchar  Wójta Gminy Wydminy PUCHAR POLSKI  w kategorii MASTERS, Wydminy (pow. giżycki)

CZERWIEC:
21 VI 2014: I Pasłęski Maraton MTB pod patronatem Burmistrza Miasta Pasłęka, /MTB - mogą startować zawodnicy z licencjami/


MAJ

3 V 2014 X Memoriał Emila Sawickiego Międzynarodowe Kryterium Kolarskie, Ełk

4 V 2014 XIX Kryterium Uliczne im. E. Groszkowiego o Puchar Burmistrza Lubawy i Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS





2013

PAŹDZIERNIK:

19 X 2013: WYŚCIGU W KOLARSTWIE GÓRSKIM MTB O PUCHAR BURMISTRZ  MIASTA MRĄGOWA

12 X 2013: VII Międzynarodowy Wyścig MTB, Bartoszyce

WRZESIEŃ:

8 IX 2013: Mazurskiego Wyścigu Kolarskiego /MTB/ o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko, Las Miejski w Giżycku

29 IX 2013: XIII Jesienny Cykloocross, Węgorzewo

SIERPIEŃ:

24-25 VIII 2013: XI Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Miłki, Miłki pow. giżycki

11 VIII 2013: Nadzieje Olimpijskie Młodzików i Młodziczek oraz Puchar Wójta Gminy Sorkwity, Warpuny

LIPIEC:

26-28 VII 2013: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Biskupiec /szosa/

13 VII 2013: IX Międzynarodowy Wyścig o Puchar Wójta Gminy Giżycko, Kamionki k. Giżycka

14 VII 2013: VIII Międzynarodowy Wyścig o Puchar Wójta Gminy Wydminy, w Wydminach k. Giżycka /wraz z mapką/

CZERWIEC:

30 VI 2013: XIX Międzynarodowe Kryterium Kolarskie - Memoriał J. Kowalskiego - Biskupiec

MAJ:

11-12 V 2013: Międzynarodowy Wyścig dookoła jez. Luterskiego - Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskie w jeździe na czas i ze startu wspólnego

3 V 2013:XVIII Kryterium w Lubawie  +  mapa trasy

KWIECIEŃ:
20 IV 2013 Memoriał E. Sawickiego, Sędki koło Ełku


2012
GRUDZIEŃ:
8 XII 2012: Ogólnopolski Wyścig Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Turośl, Ptaki /woj. podlaskie/ + Pula nagród
PAŹDZIERNIK:
28 X 2012: XI Mazurski Wyścig Kolarski MTB o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko, Giżycko /Las Miejski/
13 X 2012: VI  OGÓLNOPOLSKIEGO WYSCIGU KOLARSKIEGO MTB, BARTOSZYCE
WRZESIEŃ:
1–2 IX 2012: X Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Wójta gm. Miłki, szosa 
15 IX 2012: Wyścig w kolarstwie górskim MTB  o puchar Burmistrza Mrągowa, MTB Mrongoville
23 XI 2012: Cyklocross Jesienny, Węgorzewo 

SIERPIEŃ:
11 VIII 2012: I Memoriał Jerzego Kowalskiego w Biskupcu, kryterium uliczne – Prospekt informacyjny
19 VIII 2012: Nadzieje Olimpijskie, Szczytno, szosa.

LIPIEC:
7 VII 2012: Międzynarodowy wyścig kolarski w Kamionakach /szosa/ 
8 VII 2012: Międzynarodowy wyścig kolarski w Wydminach /szosa/

27-29 VII 2012: Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na szosie REGULAMIN, PROGRAM, KARTA ZGŁOSZENIOWA KLUBÓW (DOC)

CZERWIEC:

3 VI 2012: Kryterium uliczne o Puchar Burmistrza i Starosty Bartoszyckiego + Mapa Trasy (1,9Mb)

MAJ:
20 V 2012: Wyścig MTB w Prostkach "Tatarskim Szlakiem"
19-26 V 2012: Wyścig na rowerach górskich - Bredynki. Wegoj
5-6 V 2012: Wyścig dookoła jez. Luterskiego "Puchar Warmii"

KWIECIEŃ:
5 IV 2012: Wyścig w Warpuny-Zyndaki (start wspólny, gm. Sorkwity) - Inauguracja sezonu

GRUDZIEŃ:
17 XII 2011: Wyścig przełajowy w Ptakach  (gm. Turośl, woj. podlaskie)
PAŹDZIERNIK:
16 X 2011: Wyścig MTB na wyspie Jez. Kraksy w Biskupcu - szczegóły
29 X 2011: Puchar Polski w przełaju (II ed.), Ełk
30 X 2011: Przełaj o puchar burmistrza Giżycka i starosty pow. giżyckiego, Giżycko

08 X 2011: V Wyścig MTB o puchar burmistrza i starosty, Bartoszyce 
09 X 2011: MTB o Puchar Nadleśniczego Ndleś. Giżycko /Las Miejski-Giżycko



WRZESIEŃ:
10 IX 2011: zawody w Miłkach
11 IX 2011: zawody w Kamionkach
17 IX 2011: MMM w Mrągowie, MTB
25 IX 2011: Węgorzewo, MTB Jesienny Cyklocross

SIERPIEŃ:
21 VIII 2011 Zawody w Biskupcu odwołane!

LIPIEC:
24 VII 2011 Puchar Prezydenta m. Olsztyn (kat. Elita + Orlik)
1o VII 2011 Puchar Wójta Gminy Wydminy (PUCHAR POLSKI w kat. MASTERS) z dołączoną mapką trasy.
27 VII 2011 Kryterium o memoriał J. Hinca w Bydgoszczy

KWIECIEŃ:
7-8 V 2011 Puchar Warmii, szosowy II-etapowy: Barczewo (indywidualna jazda na czas), Lutry (start wspólny)

30 IV 2011 Nawiady, szosa Inauguracja sezonu na Warmii i Mazurach

10 IV 2011 Białystok Cross Country "Rusza Peleton"


GRUDZIEŃ:

28 XII 2010 Regulamin zawodów w Wydminach (przełaj - X edycja PP)


LISTOPAD:

27 XI 2010 Ełk Puchar Polski, przełaj.

28 XI 2010 Giżycko, - przełaj.

PAŹDZIERNIK

10 X 2010 Giżycko, MTB.

WRZESIEŃ

11-12 IX 2010 Miłki (pow. giżycki), szosa kat: Żak-Masters I-IV [K/M]

26 IX 2010 Węgorzewo, MTB kat: Żak-Masters [K/M]

25-26 IX 2010 Sokółka: kryterium, start wspólny (szosa).

LIPIEC

10 VII 2010 Kruklanki, szosa kat: żak-Masters.

11 VII 2010 Wydminy, szosa kat: żak-Masters.

CZERWIEC

27 VI 2010 Bartoszyce MTB, kat: od przedszkolaka do K/M Open.

MAJ

5 maja Mrągowo Góra Czterech Wiatrów, kat: Żak-Masters[K/M]

22 maja Giżycko Kryterium szosowe, kategorie: Żak-Masters [K/M]

Wyniki:

Podsumowaie wyników Kolarzy WMZKOL w 2016


Wyniki współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży w kolarstwie Warmii i Mazur w 2016 roku
Medaliści Mistrzostw Polski PZKOL , Mistrzostw Polski LZS i MMM w 2016



 

2016:
16.10.2016: Memoriał Emila Sawickiego Wyścig Kolarski pod patronatem prezydenta Miasta Ełku Tomasza Andrukiewicza, przełaj Ełk 


16-18.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym, Nawiady

4.09.2016: XV Mazurski Wyścig Kolarski o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko, MTB Giżycko

14.08.2016: Gwiazda Północy, Prostki MTB
13-14.08.2016: Wyscig o puchar Wojta gminy Miłki (zip)
29.05.2016: II Mrągowski Festiwal Rowerowy, Eliminacje do Mistrzostw Polski w kryterium ulicznym mężczyzn, Mrągowo, kryterium
Klasyfikacja generalna Korony Warmii i Mazur, Mrągowo
Mistrzostwa Warmii i Mazur szkółek kolarskich, Mrągowo

28.05.2016: V Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Olsztyna, EMPwKRM, Olsztyn, kryterium

27.05.2016: I Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Senatora RP Jerzego Wcisła, Korona Warmi i Mazur, Elbląg, kryterium 

21-22.05.2016: XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Jeziora Luterskiego, Lutry, szosa (ZIP)

14.05.2016: Kolarski Wyścig Szkółek w Kolarstwie Szosowym I edycja wyścig pod patronatem T. Osewskiego Wójta Gminy Ełk, szosa, Płociczno

3.05.2016: XXI KRYTERIUM ULICZNE im. Edmunda Groszkowskiego o PUCHAR BURMISTRZA LUBAWY, Lubawa, szosa (ZIP) + Junior mł.

16.04.2016: II Parafialny szosowy wyścig kolarski  w Nawiadach, szosa

17.04.2016: Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Sorkwity, Warpuny, szosa





2015

12.12.2015: Wyścig przełajowy Memoriał Emila Sawickiego pod patronatem Tomasza Andrukiewicza prezydenta Ełku, Ełk

17.10.2015: Wyścig kolarski MTB o Puchar Burmistrza Mrągowa oraz Mistrzostwa Szkółek Kolarskich, Mrągowo

13.09.2015: XIV Mazurski Wyścig MTB o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko

29-30.08.2015: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Żaków w kolarstwie szosowym, Kamionki koło Giżycka

Jazda Parami na czas     Jazda indywidualna na czas      Ze startu wspólnego

22.08.2015: 54. Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Ministra Obrony Narodowej, Pisz - Orzysz

16.08.2015: 4 Eliminacje Mistrzostw Polski Mężcznyzn w Kryterium Ulicznym, Mrągowo 

19-20.07.2015: XXX Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Dookoła Jeziora Luterskiego" Puchar Warmii  (ZIP)

20.07.2015:Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wielbark (Kipary) (ZIP)

11-12.07.2015: XII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Miłki (ZIP)

20.06.2015: II Pasłęcki MTB Maraton w Pasłęku

14.06.2015: Mistrzostwa Polski Masters w Wydminach

13.06.2015: Mistrzostwa Polski Master w Wydminach

3.05.2015 XX Kryterium Uliczne im. Edmunda Groszkowskiego o Puchar Burmistrza Lubawy 

 

 

 


2014

GRUDZIEŃ:

13 grudnia 2014: Międzynarodowy kolarski wyścig przełajowy pod patronatem Prezydenta Ełku

PAŹDZIERNIK:

18 października 2014: VIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski MTB o Puchar Burmistrza Bartoszyc, Wójta gm. Bartoszyce i Starosty pow. bartoszyckiego.

WRZEŚIEŃ:

 

19-21 września 2014: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym, Piecki
Jazda indywidualna na czas       Jazda parami na czas           Start wspólny

7 września 2014: XIII Mazurski Wyścig Kolarski o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko, MTB.
14 września 2014: Wyścig Kolarski "Nadzieje Olimpijskie", Zyndaki, szosa

SIERPNIEŃ:

23-24.08.2014: Dwuetapowy XII Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Miłki

Etap I: Żak-Elita    Masters

EtapII: Żak-Elita    Masters

Klasyfikacja generalna: Żak-Elita    Masters 

10.08.2014: XXIX Międzynarodowy Wyścig Dookoła Jez. Luterskiego, Puchar Warmii, Lutry

Ze startu wspólnego      Mistrzostwa województwa ze startu wspólnego    Klasyfikacja generalna po II etapach.

9.08.2014: XXIX Międzynarodowy Wyścig Dookoła Jez. Luterskiego, Puchar Warmii - jazda indywidualna na czas, Lutry 

Mistrzostwa Województwa w jeździe indywidualnej na czas - Puchar Warmii, Lutry

LIPIEC:

20.07.2014 Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Olsztyna, ELITA oraz Olsztyński Tour AMATOR

13.07.2014 IX Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Wydminy, Wydminy Żak-Elita, Masters

12.07.2014 X Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Giżycko, Kamionki 

Żak - Elita, Masters

6.07.2014 XX Międzynarodowe Kryterium Uliczne III Memoriał Jerzego Kowalskiego, Biskupiec 


MAJ:

4.05.2014 XIX Kryterium Uliczne im. edmunda Groszkowskiego o Puchar Burmistrza Lubawy i Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS, Lubawa

3.05.2014 3-majowe Międzynarodowe Kryterium Kolarskie X Memoriał Emila Sawickiego, Ełk 

 

2013

PAŹDZIERNIK:

19 X 2013: Puchar Burmistrza Mrągowa, Góra Czterech Wiatrów, Mrągowo

13 X 2013: VII MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI MTB O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE, WÓJTA GMINY BARTOSZYCE, STAROSTY POWIATU BARTOSZYCKIEGO

WRZESIEŃ:

8 IX 2013: XII Mazurski Wyścig Kolarski o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko

SIERPNIEŃ:

25 VIII 2013: XI Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Miłki po II etapach żak - elita / masters  , Miłki koło Giżycka

25 VIII 2013:
XI Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Miłki etap II żak - elita / masters , Miłki koło Giżycka

24 VIII 2013: XI Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Miłki etap I żak - elita / masters , Miłki koło Giżycka

 11 VIII 2013: Nadzieje olimpijskie Wyścig o Puchar Wójta Gminy Sorkwity , Warpuny

LIPIEC:

28 VII 2013: Start wspólny - MMM, Biskupiec

27 VII 2013: Jazda dwójkami na czas - MMM, Biskupiec

26 VII 2013: Jazda na czas - MMM, Bieskupiec

20 VII 2013: III Międzynarodowy Wyścig o Puchar Prezydenta Olsztyna /szosa/ Wyścig w kat. Żaczka i Żak

14 VII 2013: VIII Puchar Wójta Gminy Wydminy - Puchar Polski w kat. Masters /szosa/

żak-elita  cyklosprt-masters

13 VII 2013: IX Puchar Wójta Gminy Giżycko w Kamionakch /szosa/
żak-eliat cyklosport-masters

CZERWIEC:

30 VI 2013: XIX Międzynarodowe Kryterium Kolarskie w Biskupcu, II Memoriał Jerzego Kowalskiego /szosa/

MAJ

12 V 2013: Puchar Warmii (start wspólny- 2 etap) Klasyfikacja po II etapach (+punktacja klubowa) oraz Mistrzostwa Warmii i Mazur ze startu wspólnego - II ETAP

11 V 2013: Puchar Warmii (jazda na czas) oraz Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskie w jeździe indywidualnej na czas - I ETAP

3 V 2013: XVIII Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Lubawy i Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS

 

 KWIECIEŃ
20 IV 2013: Wyścig o puchar Starosty pow. ełckiego, Memoriał E. Sawickiego w Ełku 


PAŹDZIERNIK:
28 X 2012: Wyścig MTB o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko
14 X 2012: Wyścig MTB o Puchar Starosty Powiatu Giżyckiego
13 X 2012: V Miedzynarodowy Wyścig MTB o Puchar Burmistrza Batroszyc i Starosty Pow. Bartoszyckiego
WRZESIEŃ:
1 IX 2012: X Międzynarodowy Wyścig o Puchar Wójta Gminy Miłki, żak-elita, master
2 IX 2012: X Międzynarodowy Wyścig o Puchar Wójta Gminy Miłki, żak-elita, master
Po dwóch etapach: żak-elita, masters
SIERPNIEŃ:
19 VIII 2012: Nadzieje Olimpijskie 2012 - Wyścig o Puchar Komendanta Policji Powiatowej w Szczytnie, szosa
11 VIII 2012: 18 Międzynarodowy Wyścig Kolarski - Memoriał Jerzego Kowalskiego, Biskupiec, kryterium uliczne

LIPIEC:
27–29 VII 2012: Wyścig Młodzików i Młodziczek w Biskupicu: jazda na czas, jazda dwójkami, start wspólny
21 VII 2012: Międzynarodowy Wyścig o Puchar Prezydenta Olsztyna

7 VII 2012: VIII Międzynarodowy wyścig o puchar wójta gminy giżycko, Kamionki  Żak-ELita ,
Mastersi (poprawione wyniki w kat. MASTERS II - stan 15.07.2012)
8 VII 2012: VIII Międzynarodowy wyścig o puchar wójta gminy wydminy, Wydminy Żak-Elita, Mastersi

CZERWIEC:
3 VI 2012: Kryterium uliczne o puchar Burmistrza Bartoszyc i Starosty Bartoszyckiego

MAJ:
19 V 2012: III Mistrzostwa m. Biskupiec i Gminy Biskupiec  (Bredynki)

5 V 2012: JAZDA NA CZAS - LUTRY

6 V 2012: START WSPÓLNY - LUTRY      

                  KLASYFIKACJA PO 2 ETAPACH
3 V 2012: XVII Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Lubawy i Przewodniczącego Zrzeszenia LZS.

KWIECIEŃ
5 IV 2012: Wyścig o puchar wójta gminy Sorkwity, start wspólny - inauguracja sezonu szosowego 2012!

Styczeń:
7–8 I 2012: 75. Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym, Ełk
7.01: młodziczka młodzik juniorka młodsza  junior młodszy
8.01: junior juniorka+elita kobiet orlik (U23) elita klubowe MP kobiet klubowa MP

17 grudnia 2011: Wyścig przełajowy o puchar Wójta Gminy Turośl
30 października: Wyścig przełajowy o Puchar Burmistrza Giżycka i Starosty Pow. Giżyckiego , Seria A - Giżycko
29 października: II seria Pucharu Polski w Przełaju, Ełk 
8 października: V Wyścig MTB o Puchar Burmistrza Bartoszyc i Starosty Pow. Bartoszyckiego
9 października: X Mazurski Wyścig o Puchar Nadleśniczego Ndleś. Giżycko

25 września: XI Cyklokross Jesienny MTB, Węgorzewo

17 września: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MTB w Mrągowie
17 września:
Mistorzstwa Makroregionu MTB Mrongoville


Międzynarodowy Wyścig Dwuetapowy o Puchar Wójta Gminy Miłki i Giżycko:
10 września Miłki:
mastersżak-elita [M/K]
11 września Kamionki:
żak, młodzik, junior mł., junior+elita, kobiety, masters
Po dwóch etapach 10-11.09.2011:
masters, żak-elita 

24 lipca 2011: Puchar Prezydenta Olsztyna (U23, Elita - szosa)
7-8 maja 2011: Puchar Warmii (końcowe wyniki po II etapach), Barczewo (jazda indyw. na czas) i Lutry (start wspólny). 

3 maja 2011: Wyścig o Puchar Burmistrza i Przewodniczącego Zrzeszenia LZS Lubawa

 30 kwietnia 2011: Wyścig szosowy w Nawiadach.


Wyniki 2010:

28 grudnia 2010: PP w przełaju w Wydminach

28 listopada 2010: Wyścig przełajowy o puchar Starosty pow. giżyckiego, Giżycko

27 listopada 2010: VII seria Pucharu Polski w przełaju, Ełk

23 października 2010: IV Wyścig o Puchar Burmistrza Bartoszyc, MTB

9 października 2010: XVI MWK w Biskupcu, MTB

26 września 2010: X Cycklocross Jesienny w Węgorzewie MTB

11-12 września 2010 8. Ogólnopolski Wyścig o Puchar Wójta Gminy Miłki:

Żak-Elita(11.09), Żak-Elita(12.09), Klasyfikacja generalna;

Masters I-IV (11.09), Masters I-IV (12.09), Klasyfikacja generalna.

20-22 sierpnia 2010 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Gołdap:

indywidualna na czas(20.08), dwójkami na czas(21.08), start wspólny(22.08)

11 lipca 2010 Puchar Polski Wydminy: Żak-Elita, Masters (Wyścig o Puchar Wójta Gminy Wydminy)

10 lipca 2010 Kruklanki: Żak-Elita, Masters (Wyścig o Puchar Wójta Gminy Kruklanki)

27 czerwca 2010 Bartoszyce (Wyścig MTB)

22 maja 2010 Giżycko (Kryterium o Puchar Burmistrza i Starosty Giżycka)

8 maja 2010 Barczewo (Puchar Warmii)

3 maja 2010 Lubawa (kryterium uliczne)


Zapraszamy na naszego FB - aktualności , foto , ciekawostki , itd


Copyright (c)2008-2016 www.kolarstwo-wm.info